Jeżeli jesteśmy w ciąży, nie znaczy to wcale, że nie zależy nam na tym, żeby ładnie wyglądać. Lubimy raz na jakiś czas założyć coś bardziej eleganckiego, na przykład sukienkę. Może nam się wydawać, że znalezienie odpowiedniej sukienki jest niemożliwe, ale to nieprawda, bo sklepy z ubraniami ciążowymi oferują nawet to – naprawdę mamy w czym wybierać.

Sukienki idealne dla kobiet w ciąży

luźna sukienka ciążowaMimo, że jestem w piątym miesiącu ciąży, chciałam wybrać się na randkę ze swoim mężem – w końcu to, że spodziewamy się dziecka nie znaczy, że mamy budować miedzy sobą dystans, a więc przeciwnie. Umówiliśmy się więc na kino oraz pyszną kolację. Problem w tym, że nie miałam się w co ubrać – mogłam co najwyżej poradzić, że zmieszczę się w którąkolwiek ze swoim sukienek. Luźna sukienka ciążowa była w tamtym momencie czymś, czego naprawdę potrzebowałam, jednak wątpiłam w to, że będę w stanie to znaleźć, Mimo to, kiedy ostatnio przeglądałam znudzona internet, natrafiłam na sklep z odzieżą ciążową i zaczęłam zastanawiać się, czy mają tam również sukienki. Weszłam więc na stronę sprawdzić i byłam bardzo zaskoczona, ponieważ wybór był ogromny – były różne kolory, kroje, wszystko. Sama nie mogłam się powstrzymać i zamówiłam aż trzy, bo naprawdę kocham nosić sukienki. Swoje zamówienie otrzymałam jeszcze przed randką, a mąż był bardzo zachwycony tym jak wyglądałam, bo sukienki były naprawdę zachwycające i stylowe.

To, że oczekujemy dziecka nie znaczy wcale, że nie możemy nosić sukienek czy innych ubrań, w których czujemy się bardziej kobieco. Jeżeli znajdziemy odpowiedni sklep z ubraniami ciążowymi, to na pewno będzie tam również ogromny wybór sukienek. Nie martwmy się więc niepotrzebnie, że od początku do końca ciąży będziemy musiały chodzić jedynie w spodniach.

Kategorie: Moda