Każda cera ma swoja specyfikę i wymagania dotyczące stosowania konkretnych kosmetyków. Jedne osoby mają cerę tłustą, inne suchą, a jeszcze inne mieszaną. Musimy zatem zwracać uwagę na to, czy kupujemy odpowiednie kremy, mleczka do demakijażu, a także kosmetyki kolorowe – takie jak chociażby pudry oraz podkłady. 

Kryjący podkład na każdą okazję

kryjące podkłady do cery mieszanejWarto wypróbować kilka podkładów i wybrać taki, który sprawdza się w naszym przypadku najlepiej. Idealny podkład będzie odpowiedni zarówno do pracy, jak i na imprezę. W końcu zawsze chcemy wyglądać ładnie. Podkładów kryjących używa się głównie po to, aby zatuszować niedoskonałości urody, ale także po to, aby podkreślić piękno twarzy, wydobyć jej urok. Nie ma jednak nic gorszego niż źle dobrany podkład. Osoby w zbyt ciemnym lub za jasnym podkładzie wyglądają wręcz komicznie. Pamiętajmy zatem o tym, że kluczową sprawą jest dopasowanie podkładu do koloru naszej skóry, a także do jej potrzeb. Kryjące podkłady do cery mieszanej sprawdzają się bardzo dobrze. Odpowiednio tuszują ewentualne mankamenty urody. Podkład można oczywiście utrwalić dobrym jakościowo pudrem. Kosmetyki mogą pochodzić z tej samej serii. Warto kupować dobre kosmetyki, od sprawdzonych producentów. Będziemy mieć wówczas pewność, że nie zaszkodzimy naszej skórze. Wiele podkładów ma naturalne i sprawdzone składniki, które pozwalają skórze oddychać i nie powodują efektu maski.

Podkład to bardzo ważny kosmetyk, który używany jest przez wiele kobiet. Pozwala na wykonanie trwałego i ładnego makijażu. Musi być oczywiście perfekcyjnie dopasowany do cery. Warto zakupić też wysokiej jakości puder, cienie do powiek, a także tusz do rzęs. Przyda się nam także pomadka ochronna, błyszczyk oraz szminka w intensywnym kolorze na specjalne okazje. 

Kategorie: Uroda