Jakiś czas temu szukałam pracy. Do tej pory miałam doświadczenie zawodowe tylko w branży finansowej. Co prawda ukończyłam zupełnie inny kierunek studiów, ale tak już chyba jest w dzisiejszych czasach, że rzadko kto pracuje jednak w swoim zawodzie.

Praca w pożyczkach bez BiK była dla mnie idealna

pożyczki bez bikTak na dobrą sprawę to mieszkam w dużym mieście i nie za bardzo bałam się tego, że będę długo szukała pracy. Swoje poszukiwania pracy zaczęłam od internetu. Jednak w internecie jest chyba najwięcej na dzień dzisiejszy ofert pracy. Znalazłam jedno interesujące mnie najbardziej. Była to praca w pośrednictwie finansowym, w którym to były udzielane kredyty a także pożyczki. Przede wszystkim były tam udzielane pożyczki pod zastaw nieruchomości bez bik i za bardzo w tego typu pożyczkach nie miałam doświadczenia. Na początku nie wiedziałam czym się różni pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik on normalnego kredytu z banku. Na stronie tego pośrednictwa dowiedziałam się, że są to pożyczki bez bik dla zadłużonych dla zadłużonych czyli dla osób, które nie mogły by dostać kredytu w banku. Dowiedziałam się też, że jest coś takiego jak pożyczka dla firm bez bik i z czegoś takiego korzysta coraz więcej firm. No ja pracując w banku co chwilę spotykałam się osobami zadłużonymi, które chciały dostać kredyt ale niestety nie mogły. Także taka pożyczka to bardzo dobre rozwiązanie dla takich właśnie osób. Nie zastanawiałam się za długo nad tym tylko jak najszybciej wysłałam aplikację właśnie tam. Miałam nadzieję, że ktoś się odezwie i zaprosi mnie na rozmowę. W sumie jestem osobą, która nigdy nie udzielała pożyczek bez bik, ale z kredytami miałam doświadczenie.

Po kilku dniach okazało się, że telefon zadzwonił i zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do tej firmy pożyczkowej. Bardzo się ucieszyłam z tego zaproszenia.

Kategorie: Finanse