Kiedyś był tylko jeden, góra kilak banków, których oferta była bardzo zbliżona do siebie. Nie było jeszcze tej rywalizacji między instytucjami bankowymi, nie było tylu ofert do dopasowania, nikt tak zaciekle nie walczył o klienta. Tani kredyt gotówkowy to ściema.

Tani kredyt gotówkowy nie istnieje.

Tani kredytTeraz jest kilkanaście banków z różnych krajów europejskich, z których każdy ma do zaoferowania wszystkie rodzaje kredytów, rachunków indywidualnych i firmowych, ubezpieczeń i innych usług finansowych. Teraz każdy ma kredyt konsolidacyjny, kredyt hipoteczny, czy specjalny kredyt na samochód. Można się w tym wszystkim pogubić. Dlatego firmy zajmujące się doradztwem biznesowym, kredytowym, czy finansowym w ogóle to taki rewelacyjny obecnie pomysł na biznes. Jeśli nie donajmujemy się w świecie oprocentowania, rat kredytu, opłat za prowadzenie rachunku, przelewach stałych i innych rzeczach to taki doradca na pewno nam pomoże. Tani kredyt gotówkowy to nie zakup chleba ze sklepu osiedlowego, ze jeśli trafimy na jakiś gorszy, wyschnięty, niesmaczny, to następnym razem kupimy inny. To musi być przemyślana decyzja, bo często wiąże nas z bankiem na długi czas, nawet na kilkadziesiąt lat. Nawet jeśli bierzemy kredyt na oświadczenie to jesteśmy zobowiązani przez kilka miesięcy spłacać regularnie raty do banku. Doradztwo finansowe to coraz szybciej rozwijająca się gałąź usług w naszym kraju.

Ludzie nie wiedzą jaki kredyt wziąć, nie odróżniają prawdziwego banku od parabanku, uważają, ze te wszystkie pożyczki-chwilówki to świetne rozwiązanie, bo nic nie trzeba dostarczać, nie trzeba wypełniać papierów, brak formalności, więc jak tu nie skorzystać, to taki przecież tani kredyt. Trzeba im pomóc odnaleźć się w świecie finansów, żeby później nie żałowali, że wpakowali się w kłopoty finansowe, przez nieprzemyślane decyzje kredytowe.

Kategorie: Finanse