W naszej kamienicy jest kilka pięter. Schody są dość szerokie, do tej pory mieliśmy takie stare balustrady, ale teraz szykuje się ich remont. A dosłownie mówiąc będą wymieniane balustrady na nowe. To mieszkańcy zdecydowali jaką balustradę wybrać. Było nawet zebranie w tej kwestii. Wszyscy zgodnie chcieli taką metalową balustradę w ozdobny wzór.

Wymiana balustrady w kamienicy

montaż balustrad w Tomaszowie MazowieckimPo uzgodnieniu wszystkich szczegółów odnośnie nowej balustrady. Można było przejść do znalezienia ekipy remontowej, która podejmie się montażu nowej balustrady. Przejrzeliśmy kilka ogłoszeń takich ekip. Chcieliśmy wybrać jak najlepszy zespół do tego typu prac i nie ukrywam, że chodziło nam też o jak najniższe koszty montażu i czas realizacji tych prac. Montaż balustrad w Tomaszowie Mazowieckim można wykonać nawet w przeciągu jednego dnia, to zależy od ekipy jaką się znajdzie. Jak trafi się na dobrą ekipę, to może się to udać. To zależy ile tego jest do montażu. Nasza kamienica ma cztery piętra. Jak tylko udało nam się nawiązać współpracę z ekipą remontową to zapytaliśmy ich ile im zajmie wykonanie zlecenia. Najpierw obejrzeli naszą klatkę schodową i ku naszej radości powiedzieli, że demontaż starej balustrady i zamontowanie nowej zajmie im góra jeden dzień. Jak ktoś się zna na tym i wie co robić, to nie potrzebuje zbyt dużo czasu na takie prace. Trzeba zaznaczyć, że ekipa remontowa liczy sobie pięć robotników, to też ma wpływ na szybkość montażu balustrady. Im więcej robotników, tym prace pójdą szybciej. Cena ich usług też jest w granicach dopuszczalnych jak na nasz budżet.

W naszej kamienicy zaczynają się pracę nad wymianą starej balustrady na nową. Wybraliśmy zgodnie wzór i kolor balustrady, która być u nas zamontowana. Będzie to ciemny kolor i będzie ona metalowa. Balustradę zamontuje nam ekipa remontowa, która uwinie się z tym w przeciągu jednego dnia, ale jeszcze zobaczymy czy tak wyjdzie.