Luty 13, 2018 Nieruchomości 0

Któregoś dnia wydarzyła się pewna nieprzyjemna sytuacja. Wynajmowaliśmy mieszkanie pod miastem i doszło do pewnej awarii grzewczej. Zima jeszcze trwała, a właściciel powiedział, że nie może na razie wykonać naprawy. Dlatego zostaliśmy zmuszeni spędzić kilka dni u mojej przyjaciółki z dużym domem i w międzyczasie czegoś szukać.

Wspaniałe mieszkanie na wynajem

mieszkania do wynajęcia rzeszówPrzyjaciółka mieszkała w Rzeszowie i zasugerowała, żebyśmy poszukali tutaj mieszkania do wynajęcia Rzeszów wcale nie był taki drogi z tego co mówiła. Faktycznie, gdy przeglądałam oferty, zauważyłam, że ceny są podobne do tych,które płaciliśmy pod miastem. Mąż poszedł oglądać kilka mieszkań i ja również, musieliśmy się rozdzielić. Kiedy było coś godnego uwagi, to dzwoniliśmy do siebie. Nie było zbyt wiele czasu, nie chciałam siedzieć przyjaciółce na głowie, więc musieliśmy się tak rozdzielić. Miałam nadzieję, że to mnie przypadnie mieszkanie, które będzie nadawało się do wynajęcia i tak się właśnie stało. Trafiłam na nowe mieszkanie, czyściutkie, wykończone i w dodatku z podstawowymi meblami i z gotową łazienką. Tak, to była dla nas najważniejsza sprawa, bo remonty łazienki lubią się długi przeciągać, a bez tego nie moglibyśmy tu od razu zamieszkać. Wszystko się zgadzało, mieszkanie było przestronne, spory korytarz i pokoje. Za to kuchnia troszkę mniejsza, ale nie było w niej ciasno i tak. Spokojnie każdy znajdzie przestrzeń dla siebie i to za niewielkie pieniądze.

Nie minęło dużo czasu, a już mogliśmy wprowadzić się do nowego mieszkania. Mąż był bardzo zadowolony, bo nie musiał już daleko dojeżdżać do pracy,mógł sobie rowerem do niej jeździć. Ja byłam szczęśliwa, bo też wszędzie miałam blisko i warunki mieszkaniowe były na o wiele wyższym poziomie niż w tamtym mieszkaniu.