Niedługo planowaliśmy z żoną przeprowadzę. Chcieliśmy się przeprowadzić do Koszalina. To było nasze rodzinne miasto, ale poznaliśmy się z żoną przypadkiem, na studiach w innym mieście. Teraz chcieliśmy tam wrócić. Zaczęliśmy szukać jakiejś oferty domu na sprzedaż w tym mieście. Zależało nam na czymś mały i skromnym, najlepiej w spokojnej i bezpiecznej okolicy.

Znaleźliśmy odpowiedni dom w Koszalinie

domy koszalin sprzedażPonieważ mieszkaliśmy teraz daleko od tego miasta, postanowiliśmy zacząć poszukiwania odpowiedniego domu na internecie. Tam zawsze jest bardzo dużo ofert zarówno od osób prywatnych jak i od agencji nieruchomości. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: domy koszalin sprzedaż i zaczęliśmy przeglądać oferty. Spodobało nam się kilka domków. Przy następnej wizycie w tym mieście postanowiliśmy je obejrzeć. Ostatecznie zdecydowaliśmy się kupić dom na przedmieściach Koszalina. Był położony w cichej i spokojnej okolicy, ale blisko komunikacji miejskiej z centrum miasta. Sprzedawała go para staruszków, która na stare lata postanowiła przenieść się do bloku. Dom okazał się być w bardzo dobrym stanie. Był częściowo umeblowany i był świeżo po remoncie kuchni i łazienki. Do dyspozycji mieliśmy też trzy duże pokoje i ogródek z tarasem. Dom jak i okolica bardzo nam się spodobały, dlatego zdecydowaliśmy się na zakup. Poprzedni właściciele również byli zadowoleni, że udało im się tak szybko sprzedać ich dobytek.

Najpierw wpłaciliśmy zaliczkę, a potem spotkaliśmy się u notariusza, aby podpisać umowę kupna sprzedaży. Udało nam się wynegocjować bardzo atrakcyjną cenę z której zarówno my, jak i sprzedający byli bardzo zadowoleni. Od tej chwili dom stał się naszą własnością. Bardzo się cieszę, że udało nam się tak szybko znaleźć odpowiedni dom w Koszalinie. W dodatku w tak dobrej cenie.