Wrzesień 13, 2018 Dom i wnętrze 0

Producentem byłem od kilku lat, ale znałem się na swojej robocie, ponieważ wszystkiego nauczył mnie mój ojciec. Wiedziałem też czego oczekiwali ode mnie klienci i zawsze byłem w stanie sprostać ich oczekiwaniom. Często pojawiałem się na targach handlowych, gdzie zdobywałem zawsze nowych klientów.

Wprowadzenie nowoczesnych zlewozmywaków do sprzedaży

zlewozmywak granitowy okrągłyW moim przedsiębiorstwie produkowano zlewozmywaki, na które był spory zbyt w całym kraju. Musiałem jednak wprowadzić coś nowego, by móc wyprzedzić swoją konkurencję. Podjąłem współpracę z projektantem, któremu zleciłem wykonanie nowoczesnego zlewozmywaka. Był to doświadczony człowiek i zawsze mogłem na niego liczyć. Po dwóch tygodniach otrzymałem od niego gotowy projekt. Był to zlewozmywak granitowy okrągły, który był bardzo nowoczesny i nadawał się do każdej kuchni. Bez wahania wprowadziłem ten produkt do produkcji. W nowym katalogu umieściłem nowy zlewozmywak z granitu na pierwszej stronie. To zdecydowanie przyniosło rezultat, ponieważ większość moich klientów zamówiła ode mnie te nowoczesne zlewozmywaki. Dostępne one były w trzech kolorach, które były odporne na ścieralność czy odpryskiwanie. Dzięki temu zlewozmywak był trwalszy i klienci mieli pewność, że za tę cenę kupowali dobrą jakość. Po miesiącu w większości sklepów na terenie kraju pojawiły się moje nowoczesne zlewozmywaki w sprzedaży. Klienci odzywali się do mnie właściwie codziennie i wtedy też zamawiali zlewozmywaki. Sprzedałem ich ogromną ilość.

Projektant sporo zarobił i był zadowolony. Dostał też ode mnie dość pokaźną premię za sprzedane zlewozmywaki. Miał już kolejny doskonały pomysł, nad którym pracował. Już nie mogłem się doczekać co tym razem wymyślił. Wiedziałem jednak, że będzie to kolejny hit sprzedażowy.