Moja rodzina bardzo lubi aktywnie spędzać wolny czas. Jak nie wycieczki rowerowe po najbliższej i nie tylko to piesze wycieczki po górach. Ostatnio zainteresował nas temat połączenia tych dwóch form aktywnego wypoczynku. Nie raz widywało się “szaleńców” zjeżdżających z zadziwiająco szybkością z szczytów górskich na rowerach. Postanowiliśmy czy to jest coś dla nas, skoro lubimy góry i rowery.

Jaki model Rometa najlepszy?

Romet Orkan 7DWszystko zaczęło się od oglądania filmów na popularnym serwisie internetowym. Wiele osób wrzuca filmy ze swoich zjazdów z różnych szczytów, od tych mniejszych na przykład w Bieszczadach po te już naprawdę duże jakie mamy w Alpach. Po każdym filmiku nasza chęć spróbowania tego na własnej skórze rosła. Wraz z ojcem usiedliśmy do komputera i rozpoczęliśmy poszukiwania odpowiednich rowerów górskich dla nas, czyli amatorów. Jak zawsze na początku wyskoczyło nam wiele pozycji, różni producenci, różne modele. Jako iż posiadamy rowery jednego producenta i bardzo je sobie chwalimy postanowiliśmy poszukać czegoś właśnie od tego producenta. Nasze zainteresowanie przykuł między innymi rower górski Romet Orkan 7D. Po dokładniejszym zapoznaniu się z opisem i opiniami stwierdziliśmy, że to będzie bardzo dobry wybór dla mamy. Jest to damska wersja tego roweru górskiego, specjalnie wyprofilowany rama, ma imitować popularne ramy tak zwane “damki”, które są używane do produkcji zwykłych rowerów.

 

Bez wahania postanowiliśmy go zamówić, cena była bardzo korzystna, a pozytywne opinie zachwalające ten rower górski tych utwierdziły nas w przekonaniu, że jest to idealny wybór. Pozostało tylko uregulować płatność i już za kilka dni pod naszymi drzwiami powinien pojawić się kurier z przesyłką, teraz pozostało nam jeszcze wybrać coś dla siebie.

Kategorie: Sport