Co raz więcej kobiet decyduje się na makijaż permanentny. Głównym powodem jest zaoszczędzenie czasu na długotrwałe, codzienne nakładanie makijażu i jego zmywanie. Kobietom już nie chce się codziennie robić tego samego, wolą wydać nieco więcej pieniędzy na coś, co będzie długotrwałe.

Gdzie wykonać permanentny makijaż?

szkolenie makijaż permanentny warszawaW salonach kosmetycznych głównymi zabiegami pielęgnacyjnymi są pedicure lu manicure, oprócz tego henna i regulacja brwi oraz henna, lifting lub przedłużanie rzęs. Jednak tylko w niektórych salonach można wykonać makijaż permanentny. Taki rodzaj makijażu jest co raz bardziej popularny, dlatego większość salonów, które do tej pory nie mało tego w swoich cennikach decyduje się na szkolenie makijaż permanentny warszawa. Bez szkolenia nie można wykonywać takiej usługi. Jest to niebezpieczne zarówno dla nas jak i dla klienta. Należy najpierw zapisać się na szkolenie, odbyć je, zdać egzamin, odebrać dyplom i dopiero na końcu reklamować taką usługę w swoim salonie. W Warszawie jest bardzo dużo szkół kosmetycznych, które oferują takie szkolenia. Zazwyczaj szkolenia są kilkudniowe i odbywają się w Warszawie. Szkolenie podzielone jest na część teoretyczną i praktyczną. Najpierw musimy dowiedzieć się wszystkiego o metodzie wykonywania makijażu permanentnego. Ważne jest również na jakich narzędziach oraz kosmetykach będziemy pracować. Na szkoleniu dowiemy się także jakie części twarzy obejmuje takiego rodzaju makijaż. Po zakończonej teorii rozpoczyna się kilkugodzinna praktyka.

Po zakończonym szkoleniu odbywa się egzamin. Kiedy go zdamy możemy wykonywać makijaż permanentny w swoim salonie. Przedtem jednak należy zaopatrzyć się w wszelkie niezbędne narzędzia i kosmetyki. Bez tego nie będzie to możliwe. Szkolenie z makijażu permanentnego kosztuje kilkaset złotych.

Kategorie: Usługi