Robienie makijażu jest przyjemnością dla wielu kobiet, a przynajmniej powinno być. Warto zwrócić uwagę na kosmetyki jakie na co dzień stosujemy. Powinny być one przede wszystkim dopasowane do potrzeb naszej skóry, naszej urody a także mieć jak najbardziej naturalne składy. Warto zwrócić szczególną uwagę na ten ostatni aspekt. 

Zalety podkładu mineralnego Paese

podkład mineralny paeseSkłady kosmetyków to coś na co coraz częściej zwracamy uwagę, I bardzo słusznie. W modzie są kosmetyki naturalne, ekologiczne, bio i wegańskie. Jest to dobry kierunek w jakim podąża branża kosmetyczna. Warto poszukać się dobrej jakości podkładu, który jest statystycznie jednym z najchętniej i najczęściej używanych przez kobiety kosmetykiem do codziennego makijażu. Tym, na który możemy zwrócić uwagę jest podkład mineralny paese. Wyróżnia się on przede wszystkim swoją uniwersalnością ponieważ ma on postać pudru. Możemy więc używać go jako pudru lub mocniej kryjącego podkładu. Co ciekawe, produkt ten składa się w 60% z naturalnej glinki. Glinki mają właściwości pielęgnujące, oczyszczające, a także usuwające nadmiar sebum. Ze względu na te właściwości podkład mineralny marki Paese sprawdzi się przede wszystkim na cerach tłustych, mieszanych a nawet trądzikowych. Podkład ma właściwości kryjące, matujące, rozświetlające. Wyrównuje on koloryt skóry. Doskonale sprawdza się jako puder, który utrwala makijaż. Taki puder aplikujemy na sucho – dużym pędzlem. Podkład natomiast możemy aplikować na mokro gąbeczką lub dłonią. Jest to więc produkt który zastąpi nam dwa inne. 

Chcąc zadbać o minimalizację ilości kosmetyków w swojej kosmetyczce warto rozważyć zakup podkładu mineralnego marki Paese. Jest to kosmetyk uniwerslany poniewaz możemy go stosować również jako utrwalający makijaż puder. Jest to kosmetyk który w swoim składzie ma glinkę, która matuje skórę, pielęgnuje ją i ujednolica jej koloryt.

Kategorie: Uroda