Wrzesień 20, 2018 Poligrafia 0

Kilka miesięcy temu mój małżonek założył firmę związaną z komputerami. Z racji tego zaczęliśmy interesować się różnymi rozwiązaniami, którymi moglibyśmy reklamować jego działalność. W końcu stwierdziliśmy, że na samochodzie przydałaby się reklama. Jednak zależało nam na tym, aby wyróżniać się z tłumu, więc poszukiwania troszkę trwały zanim znaleźliśmy to, co nam przypadło do gustu.

Wybraliśmy naklejki 3d na samochód

naklejka 3dTego typu naklejki można umieścić w różnych miejscach. Począwszy od samochodu, urządzeń AGD, laptopów, mebli czy nawet na wizytówce. Naklejka 3d zwraca uwagę, ponieważ jej wybrzuszenie oraz nieregularny kształt idealnie podkreślają jej unikatowość. Ogromnym plusem jest to, że można zamówić  naklejkę według własnego pomysłu bądź projektu. Osobiście martwiłam, iż niekorzystna pogoda może wpłynąć na naklejki 3d na samochodzie, ale okazało się, że posiadają odporność zarówno na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu można je przykleić zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz. Naklejki 3D są drukowane na folii bądź samoprzylepnym papierze. Następnie obrazek zostaje wycięty i pokryty żywicą, dzięki czemu jest bardziej wytrzymały oraz trwały również podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Naklejka 3d nazywana jest także naklejką wypukłą, a także żelową. Warto o tym wiedzieć, ponieważ nie każdy ma świadomość zamiennych nazw tego typu naklejek. Ceny naklejek 3d są różnorodne, zazwyczaj zaczynają się od dwudziestu kilku złotych.

Uważam, że naklejki 3D to bardzo ciekawy pomyl zarówno dla dobrze rozwijających się jak i początkujących firm. Warto zamówić unikatową naklejkę 3d na samochód jako rozpoznawalny znak swojej firmy, który dzięki przyciąganiu wzroku, mógłby zyskiwać potencjalnych klientów. Warto wspomnieć również o tym, że naklejka 3d może składać się wyłącznie z samych liter czy cyfr.