Zawsze chciałam, żeby dzień mojego ślubu był wyjątkowy. W końcu jest to jedna z kluczowych chwil w naszym życiu, kiedy to zmienia się nasz stan cywilny i zaczynamy zupełnie nową drogę. Te chwile są tak wyjątkowe, że chcemy je dzielić z naszymi przyjaciółmi i bliskimi. Dlatego nie szczędzi się pieniędzy na oprawę samego ślubu oraz wesela. 

Eleganckie zaproszenia na ślub

ekskluzywne zaproszenia ślubneJak byłam małą dziewczynką to wyobrażałam sobie swój ślub. Marzyłam o pięknej białej sukni, przystojnym mężu i wspaniałym balu weselnym. Będąc już dorosła i mając w perspektywie ślub przywołałam te wspomnienia i postanowiłam zrobić wszystko, żeby w jakimś stopniu je urzeczywistnić. Razem z mężem odłożyliśmy sporą kwotę na przygotowanie ślubu oraz wesela. Wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Cała uroczystość będzie miała bardzo elegancką oprawę. Zadbaliśmy o każdy szczegół, taki jak na przykład ekskluzywne zaproszenia ślubne, które rozdaliśmy jakiś miesiąc temu. Zaproszenia te zostały dla nas wykonane ręcznie. Wykonane zostały z wysokiej jakości papieru. Na każdym z nich znalazła się atłasowa kokardka z perełką. Sam tekst zaproszenia został wypisany złotym tuszem. Zaproszenia wykonała dla nas firma, która specjalizuje się w tego typu zamówieniach. Nie ukrywam, że kosztowały one trochę, ale zależało mi na tym, żeby goście już od samego początku poczuli się wyjątkowo i mieli zapowiedź równie wyjątkowej imprezy. Do ślubu zostało już niewiele czasu, na szczęście wszystko mamy dopięte na ostatni guzik. 

Ślub, a następnie wesele, to tak wyjątkowe wydarzenie, że chcemy je zapamiętać do końca życia. Zawsze wiedziałam, że nie będę oszczędzać na tej uroczystości i zrobię wszystko, żeby była ona wyjątkowa. Tak też zrobiła. Nawet zaproszenia na ślub zamówiłam w ekskluzywnym wydaniu. 

Kategorie: Wesele