Od zawsze byłam zafascynowana kawą, wraz z siostrą po kilku latach zdobywania doświadczenia, postanowiłyśmy założyć własny biznes. Oczywiście musiał on być związany z tematem kawy i ekspresów do kawy, bo obie wiedziałyśmy, że tylko taka branża będzie nas interesowała.  Posiadamy na ten temat obszerną wiedzę.

Serwis ekspresów prowadzony z pasją

serwis saeco warszawaStwierdziłyśmy, że zajmiemy się serwisem ekspresów do kawy. W stolicy brakowało takich miejsc gdzie serwisuje się właśnie taki sprzęt. W naszej firmie postawiłyśmy na różnego rodzaju naprawy, te skomplikowane jaki i nieskompilowane, ale także na okresowe przeglądy czy profesjonalne czyszczenie. W naszym serwisie używamy tylko oryginalnych podzespołów, tak aby naszym klientom zagwarantować wysoką jakość naszej usługi. Oprócz tego że usuwamy usterkę to kompleksowo podchodzimy tematu naprawy i sprawdzamy stan techniczny maszyny. Gdy inne części, wymagają wymiany również i je wymieniamy. Najczęściej chodzi tu o uszczelki, które ulegają naturalnemu zużyciu. Nasza firma nazwana została Serwis Saeco Warszawa z racji tego, że serwisujemy ekspresy tylko tej firmy i jesteśmy z Warszawy. Oprócz tego, że naprawiamy ekspresy do kawy to robimy to z pasji do tego tematu. Przykładamy bardzo dużą wagę do tego aby po naszej usłudze ekspres był praktycznie jak nowy. Przy każdej naprawie maszyna jest poddawana odkamienianiu oraz odwapnianiu. Gdy usterka spowodowana jest błędem w użytkowaniu jesteśmy również po to aby przeprowadzić szybkie szkolenie w celu uniknięcia podobnych awarii w kolejnych latach. Naszą misją jest również edukowanie w tym zakresie.

Pasją do ekspresów zarażamy swoich klientów, którzy często dzwonią do nas po rady i proszą o dodatkowe szkolenia z zakresu obsługi sprzętu do robienia kawy. Dbałość o ekspres nie tylko gwarantuje nam to, że sprzęt będzie długo nam służył, ale również od niego zależy smak naszej porannej kawy.

Kategorie: Usługi