Styczeń 10, 2018 Motoryzacja 0

Wiedziałem, że potrzebny mi był dobry plan na rozwinięcie firmy i usilnie go poszukiwałem. Ostatecznie uznałem, że najlepszym rozwiązaniem będzie obniżka cen za transport, ponieważ tylko w ten sposób mogłem przyciągnąć do siebie więcej klientów. Tak zrobiłem.

Profesjonalne usługi transportowe

tani transport bagażowy warszawaOferowałem transport bagażowy na terenie Warszawy, gdzie konkurencja była jednak spora. Dlatego właśnie zdecydowałem się na sporą obniżkę cen, ponieważ w przeciwnym razie nie byłbym konkurencyjny. Ogólnie był tani transport bagażowy warszawa, ale takiej oferty jak moja nie posiadał żaden przedsiębiorca. Zatrudniałem zresztą najlepszych kierowców i dzięki temu mogłem oferować w pełni profesjonalne usługi. Dzięki obniżce cen za usługi zgłaszać zaczęło się do mnie więcej osób. Jeden przedsiębiorca koniecznie chciał umówić się ze mną na spotkanie, ponieważ jak twierdził miał ciekawą ofertę współpracy. Zgodziłem się oczywiście, ponieważ poszukiwałem klientów. Klienta interesowała stała współpraca a moja oferta transportu bagażowego była dla niego najciekawsza na rynku i dlatego zdecydował się do mnie odezwać. Obejrzał wszystkie samochody, które posiadałem w firmie i nawet rozmawiał z pracownikami. Ostatecznie dogadaliśmy się i jeszcze w tym samym miesiącu rozpoczęliśmy współpracę. Moi kierowcy pracowali dużo, ponieważ od klienta napływało mnóstwo zleceń na transport bagażowy a ja cieszyłem się z zarobków. Posiadanie takiej firmy to ogromna odpowiedzialność, ale ja radziłem sobie ze wszystkim świetnie.

Po kilku latach sytuacja mocno się zmieniła. Oferowałem transport na terenie całego województwa i nawet kupiłem kilka nowych samochodów. Kierowcy, których zatrudniłem posiadali ogromne doświadczenie i dzięki temu mogłem cieszyć się uznaniem.