Za pól roku mamy zaplanowany ślub. Obecnie jesteśmy na etapie rozwożenia zaproszeń i tworzenia dekoracji. Niestety jest to kosztowne przedsięwzięcie, więc postanowiliśmy sami udekorować salę w stylu rustykalnym. Mam nadzieję, że nam to wyjdzie. Kilka elementów chcemy wyciąć ze sklejki, na przykład nasze inicjały na ściankę, która będzie ustawiona za nami. 

Niedrogie wycięcie ozdób ze sklejki

niedrogie cięcie laserem sklejkiW internecie można znaleźć wiele różnych propozycji dekoracji rustykalnych. My zdecydowaliśmy się na numerki stołów wycięte ze sklejki oraz nasze inicjały, które będą wisiały na ściance za nami. W związku z tym poszukujemy firmy, która wykona niedrogie cięcie laserem sklejki. Chcemy jak najbardziej ograniczyć koszty, dlatego interesuje nas jak najniższa cena oczywiście z zachowaniem odpowiedniej jakości. Cięcie laserem na pewno przyniesie dużo lepsze efekty niż wyrzynarka. Co prawda mam taką włosową w piwnicy, ale obawiam się, że nie wyjdzie to dobrze tym bardziej, że nie mam za dużej wprawy, a raczej nie znajdę czasu, żeby nabrać wprawy. Na szczęście na ryku są firmy, które zajmują się cięciem laserowym sklejki. Nam udało się znaleźć taką, która ma na prawdę bardzo konkurencyjne ceny, a projekty, które wdzieliśmy są bardzo starannie wykonane. Dodatkowo pracownik przedstawił nam projekty, które do tej pory robili, żebyśmy mogli się czymś zainspirować. Dzięki temu udało nam się bardzo szybko dokonać wyboru. Mam nadzieję, że z resztą dekoracji pójdzie równie szybko. 

Realizacja takiego zlecenia wynosi dwa tygodnie, a nam się nie spieszy. Prawda jest taka, że zamówiliśmy wcześniej, gdyby coś miało być nie tak. Wybraliśmy bardzo fajny kolor sklejki, który powinien się ładnie komponować z barwami pozostałych dekoracji. Mam nadzieję, że końcowy efekt będzie idealny. 

Kategorie: Usługi