Wstałam dzisiaj wcześnie rano bo musiałam zbierać się na konferencję do Poznania. Moja firma miała wystawę na targach i musiałam wszystkiego dopilnować. Nie budziłam i nie zawoziłam dzieciaków do szkoły bo miał to dzisiaj zrobić mój mąż. On specjalnie dzisiaj pojedzie później do pracy żeby ze wszystkim zdążyć. Prowadzę firmę od jakiegoś czasu.

Drzwi drewniane podobają się klientom

producent drzwi wewnętrznych drewnianychBardzo dobrze sobie radzę. Rozwijam się i oferuję moim klientom najlepsze towary. Moja firma zajmuje się produkcją i sprzedażą drzwi wewnętrznych i zewnętrznych do domów, mieszkań i firm. Staramy się spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Zależy nam żeby klienci do nas wracali i polecali nasze usługi swoim znajomym i rodzinie. Biorę udział w wielu targach i spotkaniach wystawców żeby zareklamować nasze produkty. Targi budowlane to świetny sposób na znalezienie nowych kontrahentów do współpracy. Jako właścicielka firmy produkcyjnej zależy mi żeby nasze drzwi były jak najbardziej znane i doceniane przez klientów. Jako producent drzwi wewnętrznych drewnianych zatrudniam najlepszych pracowników, którzy profesjonalnie wykonują wszystkie drzwi. Korzystamy z najlepszych materiałów. Nasz towar może być wykonywany w rozmiarach standardowych lub specjalnie na zamówienie klienta. Oferujemy drzwi w różnych kolorach, wzorach. Każdy klient znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie.

Sklep firmowy znajduje się przy magazynach, w którym odbywa się produkcja. Udało mi się także rozpocząć współpracę z jedną siecią supermarketów, która będzie także sprzedawała moje drzwi wewnętrzne. To dla mnie duży sukces i jestem z siebie bardzo dumna. Dużo zawdzięczam mężowi i mojej rodzinie, która zawsze mnie wspiera i motywuje do działania a także pomaga jeśli jest taka potrzeba.