Piękne i zadbane paznokcie to cel, który chce osiągnąć praktycznie każda kobieta. Wiele z nich lubi też, gdy paznokcie są pomalowane i ozdobione w ciekawy sposób. Jednak malowanie ich lakierem co kilka dni może być uciążliwe i nie każda kobieta ma na to czas. Co zrobić w takiej sytuacji? 

Zalety manicure hybrydowego – czy warto?

manicure hybrydowy ŁódźŚwietnym sposobem na zadbane i pomalowane paznokcie stał się innowacyjny manicure hybrydowy. Jest on aktualnie bardzo popularny i można go wykonać właściwie w każdym salonie kosmetycznym. Za jego ogromną popularnością stoi jego trwałość oraz praktyczność. Taki manicure hybrydowy Łódź to świetny sposób, aby w krótkim czasie spędzonym u kosmetyczki zrobić sobie manicure, który utrzyma się na naszych paznokciach nawet przez cały miesiąc. Wystarczy niecała godzina lub pół, aby zyskać spokój z malowaniem paznokci na tylko tygodni. Manicure ten swoją trwałość zawdzięcza specjalnej formule lakieru, który utwardzany jest przy pomocy specjalnej lampy. Emituje ona światło ultrafioletowe, które powoduje wysychanie specjalnego lakieru hybrydowego na płytce paznokcia, przez co staje się on twardy i odporny na uszkodzenia. Nie zdziera się on także z płytki paznokcia tak jak zwykłe lakiery. Daje też ogrom możliwości jeśli chodzi o zdobienie. Można rysować na nim fantazyjne wzory, doklejać ozdoby czy używać kolorowych pyłków, które dają niesamowite efekty na paznokciu. Dopiero po włożeniu ręki do lampy ultrafioletowej wzór zostanie utrwalony, a my będziemy mogły cieszyć się nim długi czas.

Lakiery hybrydowe, którymi wykonuje się specjalny rodzaj manicure, mają coraz więcej zwolenników. Nie tylko ze względu na ich trwałość, ale także na właściwości. Pod lakierem bowiem używa się specjalnej bazy, która odżywia nasze paznokcie. Ponadto, profesjonalna kosmetyczka zadba o nasze skórki oraz prawidłowe wykonanie manicure.

Kategorie: Zdrowie