Kiedy na osiemnaste urodziny dostaje się wymarzony samochód, nie pozostaje wówczas nic innego jak zrobienie kursu na prawko. Ja na początku dosyć niechętnie podchodziłam do tego procesu, ponieważ nasłuchałam się wielu opinii, które jak się okazało w ogóle nie pokrywały się z rzeczywistością.

Kursy na prawo jazdy w Krakowie

kurs na prawo jazdy krakówOdkąd pamiętam zawsze uwielbiałam jeździć samochodem z moim tatą i już jako mała dziewczynka nie mogłam się doczekać, aż przekroczę tę magiczną liczbę osiemnastu lat i wreszcie będę mogła zrobić sobie prawo jazdy. Kiedy wreszcie zaczęłam się zbliżać do tego wieku poprosiłam tatę, aby co nieco mnie nauczył, ale on odmówił mi twierdząc, że w taki sposób mogę sobie wyrobić błędne przyzwyczajenia, które w późniejszym okresie utrudnią mi faktyczną naukę. Niektórzy moi znajomi narzekali też na egzaminatorów, co nieco mnie nieco zniechęciło do zrobienia kursu. Kiedy jednak w dniu osiemnastych urodzin zobaczyłam na podwórku swoje wymarzone auto wiedziałam, że muszę czym prędzej zrobić kurs na prawo jazdy Kraków ma wiele ośrodków w których możemy zrobić prawko, ale ja zdecydowałam się na ten, który posiadał najwięcej pozytywnych opinii. Jak się okazało nic, co słyszałam od znajomych nie miało odzwierciedlenia w rzeczywistości. Miałam przydzielonego naprawdę rewelacyjnego instruktora, który posiadał ogromne poczucie humoru. Nigdy nie czułam napiętej atmosfery, co pozwalało mi czuć się pewnie za kółkiem. Egzaminator, choć był oczywiście pełen powagi, także okazał się przemiłym człowiekiem, a ja zdałam egzamin za pierwszym razem!

Myślę, że kwestia narzekania odnosiła się do faktu, iże ci znajomi kilkukrotnie oblali egzaminy na prawko, co jest raczej ich winą aniżeli instruktora, albo egzaminatora. W końcu muszą oni porządnie nas przygotować nie tylko dla dobra naszego, ale i przede wszystkim innych kierowców i pieszych. Uważam, że jeżeli naprawdę mocno przykładamy się w naszym życiu do tego, co robimy nigdy nie kończy się to niepowodzeniem. 

Kategorie: Usługi