Jeśli zbliża się dzień twoich osiemnastych urodzin to  na pewno zastanawiasz się, co sprawiłoby radość zarówno Tobie, jak i twoim znajomym podczas imprezy urodzinowej. Poniżej przedstawimy kilka oryginalnych pomysłów na świętowanie wejścia w dorosłość z najbliższymi.

Escape roomy uświetnią imprezę

escape room LublinMłody człowiek, który organizuje imprezę z okazji swoich osiemnastych urodzin, musi wziąć pod uwagę kilka kryteriów. Pierwszym z nich jest cena. Przyjęcie dla kilku czy kilkunastu osób, odbywające się w restauracji to koszt nawet kilku tysięcy złotych. Ponadto jest to wybór dość popularny, a młodzi ludzie szukają zwykle czegoś bardziej oryginalnego. Niewątpliwie do takich nietuzinkowych i jednocześnie zdecydowanie mniej kosztownych opcji należy escape room Lublin obfituje w tego typu miejsca o bardzo ciekawej tematyce, która może przypaść do gustu zwłaszcza młodzieży. Wybierać można między spędzeniem kilkudziesięciu minut w pokoju stylizowanym na zakład psychiatryczny bądź archiwum kryminalne, nawiązujące do fabuły kryminałów Marcina Wrońskiego. Świętowanie w takim miejscu nie tylko przyniesie niezapomniane wrażenia, ale także zacieśni więzi i zmobilizuje znajomych do wzajemnej pomocy. Cena takiego przedsięwzięcia zaczyna się od kilkuset złotych, a więc nie wymaga dużego nakładu finansowego. Jeśli uzgodnimy odpowiednio wcześniej wszystkie szczegóły z obsługą lokalu, po opuszczeniu pokoju zagadek możliwe będzie wspólne świętowanie z tortem i wszystkimi atrybutami urodzinowymi.

Osiemnaste urodziny to ważny dzień w życiu każdego młodego człowieka. Nic więc dziwnego, że chcemy wyróżnić się i przygotować dla znajomych coś wyjątkowego. Niewątpliwie jednym z takich nietuzinkowych rozwiązań są urodziny w escape roomie. Zapewnią moc niezapomnianych wrażeń oraz odpowiedni poziom adrenaliny.

Kategorie: Turystyka